Aktuální informace

Okresní kolo zeměpisné olympiády

Dne 17. února se v Jičíně konalo okresní kolo ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY. Naší školu reprezentovali Milan Krupka, Eliška Linhartová, Albert Grym, Vojtěch Šibor, Jan Čapoun a Jan Hoška. Největšího úspěchu dosáhl JAN HOŠKA, který ve své kategorii obsadil 3. místo a postup do krajského kola mu unikl o pouhé 3 body.

admin | 24.2.2015

Bělohradský slavíček

Tradiční soutěž v sólovém zpěvu se uskuteční 3. března od 14.00 hodin v aule školy. Podmínkou soutěže je zazpívat jednu lidovou a jednu umělou píseň. Přihlášky u paní učitelky Lacinové, Riedelové a v ředitelně. Soutěž je veřejná - zveme rodiče i prarodiče. 

admin | 18.2.2015

Den bezpečného internetu

V rámci soutěže Den bezpečného internetu uspořídal školní metodik prevence Mgr. Ondřej Flégl dvě interaktivní besedy na téma Kyberšikana a bezpečné chování na internetu pro sedmé ročníky (13.1. a  4.2. 2015). Aktivita Mgr. Ondřeje Flégla přispívá k uvědomění si nebezpečí, které na děti číhá při používání internetu.

admin | 5.2.2015

Žáci ZŠ K.V.Raise budou hrát republikové finále Přeboru škol v šachu!

V úterý 27. ledna se v Třebechovicích uskutečnilo krajské kolo Přeboru škol v šachu. Družstvo naší školy ve složení Tomáš Sucharda, Lukáš Kraus, Vojtěch Šádek a Matyáš Kráčmar vybojovalo krásné druhé místo a postoupilo do celostátního finále. O vynikající výsledek se nejvíce zasloužili Tomáš s Lukášem. Ani jednou neprohráli a získali pro družstvo celkem čtrnáct a půl bodu. Nováček Vojta přispěl úctyhodnými pěti body, Matyáš získal ještě o půl bodu více. 
Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů na přelomu března a dubna, kdy budou školu i město reprezentovat v celostátním kole.

J.John | 4.2.2015