Aktuální informace

Úspěch žáků v Poháru rozhlasu

11. a 12. května se uskutečnil na sportovišti za školou Pohár českého rozhlasu v lehké atletice mladších a starších žáků. Mladší žáci ve složení A. Styblík, D. Kysilko,. M. Menčík, M. Krupka, M. Záboj. M. Voňka a O. Šmíd se celkově umístili na krásném druhém místě.Starší žáci i starší dívky skončili třetí. Za starší žáky nastoupili J. Materna, T. Holomba, J. Hlavatý, P. Fejfar, M. Kunt, Š. Mesner, T. Poner, O. Draslar, J. Groh a J. Macháček, starší dívky závodily v sestavě T. Konopásková, M. Menčíková, T. Blažková, A. Wágenknechtová, K. Holubová, N.Benešová, A. Hodonská a A. Holubová. Děkujeme všem za nasazení a za jejich výkony.

admin | 20.5.2016

Přijmeme uklízečku

Základní škola K. V. Raise Lázně Bělohrad přijme od 1. července 2016 uklízečku. Smlouva na dobu neurčitou, úvazek 100 %, nástupní plat dle tarifní tabulky 3/12 s nárokem na osobní příplatek po třech odpracovaných měsících, dělené směny s možností dohody o rozvržení pracovní doby, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění.

Veškeré další informace rádi poskytneme na telefonním čísle 736 681 265, žádosti s profesním životopisem zasílejte v elektronické podobě na mail : subrova@zslb.cz nebo písemně na adresu školy do 15. 6. 2016.

 

Jaroslav Jirásko | 18.5.2016

Basketbal na naší škole

Hráčky BSK TJ Jičín a naše žákyně Eliška Linhartová, Aneta Finková a Charlotte Velichová se zúčastnily se svým týmem ve dnech 7. - 10. 4. 2016 mistrovství České republiky. Na tomto turnaji získaly 3. místo. Blahopřejeme.

admin | 25.4.2016

Vítězství fotbalistů v krajském kole halové kopané

21. dubna 2016 zvítězil tým našich fotbalistů v krajském kole halové kopané v Hostinném. Na tomto obrovském úspěchu naší školy mají zásluhu tito hráči : Oliver Velich, Jakub Hlavatý, Jan Kluz, Nikolas Bekera, Adam Balcar, Tomáš Ježek, Martin Voňka, Jiří Kracík, Šimon Mesner, Jakub Jezbera a Tomáš Holomba. Trenérem týmu byl Mgr. Martin Menčík. Děkujeme chlapcům za reprezentaci a za historické vítězství. Ať se všem daří ve fotbalovém i osobním životě stále tak dobře.

admin | 25.4.2016