Aktuální informace

1 | 2 | >>

Přípravná třída nebude otevřena

Přípravná třída v příštím školním roce nebude na naší škole otevřena. Rozhodnutím Královéhradeckého kraje byla žádost Města Lázně Bělohrad jakožto našeho zřizovatele zamítnuta. 

Jaroslav Jirásko | 23.6.2016

Školní ročenka

Naše škola vydala letos poprvé barevnou publikaci o uplynulém školním  roce s řadou fotografií a článků žáků i učitelů. Publikaci s názvem Raisovníček si můžete vyzvednout ve škole za příspěvek 20 Kč. Jde o zdařilé číslo, všem se líbí a chválí ho. Máte-li zájem, pošlete své dítě za třídní paní učitelkou, do kanceláře školy nebo do školní družiny k paní Riedelové nebo si ho u uvedených osob vyzvedněte sami. 

Jaroslav Jirásko | 20.6.2016

Veřejné obhajoby závěrečných prací žáků

Zveme širokou veřejnost i žáky školy na veřejné prezentace nejlepších závěrečných prací žáků devátých tříd. Akce se koná v úterý 21. června od 16.00 hodin v aule školy. 

admin | 19.6.2016

Hrajeme si i hlavou

Ve čtvrtek 16.6.2016 se několik žáků z 8.A zúčastnilo akce Hrajme si i hlavou pořádané katedrou fyziky Univerzity Hradec Králové. Na Tylově nábřeží v Hradci Králové bylo připraveno velké množství stánků s pokusy, které si mohl každý účastník sám vyzkoušet.  Naši žáci si také připravili několik zajímavostí ze světa fyziky. Mezi nejoblíbenější bezesporu patřilo kino v krabici či solární vařič, ve kterém se rozpékaly marshmallow či rozehřívala čokoláda na fondue. Menší děti zaujal náš stolní fotbálek, který místo vzduchového polštáře využíval mikroskopických skleněných kuliček. 

Jmenovitě se jednalo o tyto žáky: Tereza Blažková, Tereza Blímová, Jan Kluz, Valérie Kordíková, Magdaléna Menčíková a Vojtěch Šibor. Všem patří velké poděkování.

Š. Kubínová | 19.6.2016

Výlet školní družiny

9. června 2016 uspořádala školní družina tradiční výlet do Šárovcovy Lhoty. Fotografie z akce můžete zhlédnout zde.   

admin | 15.6.2016