Aktuální informace

Žákovský parlament v akci

Náš žákovský parlament zahájil nový školní rok velkolepě. 1. září se ve velmi dobrém světle předvedl při setkání s profesorem Václavem Klausem, o 14 dní později proběhly nové volby a ve čtvrtých třídách výtvarná realizace  představ ideálního parlamenťáka. (Foto zde)

Žákovský parlament může očekávat perný rok, krajský projekt "Žákovský parlament respektující a tvořící" začíná zanedlouho a pravidelné akce parlamenťáků se blíží. Držíme palce.  

admin | 15.9.2015

Přírodovědná liga

Na I.stupni začala Přírodovědná liga pod vedením paní učitelky Hany Hlušičkové. Ligy se mohou zúčastnit všichni žáci, kteří mají rádi přírodu. Účastníci budou po celý školní rok plnit úkoly, na konci mohou dosáhnout na titul Učeň, Tovaryš nebo Mistr podle počtu nasbíraných bodů. 

Eva Lacinová | 14.9.2015

Zdravá pětka

V týdnu 7. - 11. září proběhl na I. stupni projekt "Zdravá pětka" pod vedením výživové poradkyně. Žáci poznávali zdravé a nezdravé jídlo, správný jídelníček, který si též sami sestavili,  pracovali s potravinovou pyramidou. Projektu se zúčastnila i přípravná třída. První třídy se programu Zdravá pětka zúčastní 2. října. 

| 14.9.2015