Aktuální informace

Vánoce, Vánoce přicházejí

Bílý vánoční čas, na saních jede k nám zas. Veze k nám stromečky a milé dárečky, lásku probouzí v nás. To jsou slova jedné z písní, které zazněly během rozsvěcení vánočních stromečků v LB, Mlázovicích i Horní Nové Vsi. Hudebně pohybová vystoupení si připravili žáčci 1. stupně za doprovodu svých vyučujících, aby zahájili těšení se na nejkrásnější svátky v roce. Děkujeme všem návštěvníkům rozsvěcení a přejeme krásný bílý vánoční čas!

| 30.11.2016

Postup florbalistů do krajského kola

15. listopadu 2016 zvítězili naši chlapci v okresním kole ve florbale, které se konalo v Hořicích. První místo ve skupině jim zajistilo postup do krajského kola. Za Základní školu Lázně Bělohrad nastoupili : Oliver Velich, Jan Kluz, Lukáš Fejfar, Nikolas Bekera, Tomáš Ježek, Jakub Šec, Šimon Mesner, Petr Imlauf, Vojtěch Šibor, Adam Styblík, Martin Menčík ml., Marek Wagenknecht. Děkujeme florbalistům za báječné výkony, ať se daří i v krajském kole.

admin | 21.11.2016

Dětská nota

Minulý týden měli žáčci 1. stupně možnost navštívit již 43. ročník autorské soutěže Dětská nota v Mladé Boleslavi. Tématem letošního roku byla Podzimní olympiáda. Všechny písně tradičně připravuje mladoboleslavský dětský pěvecký sbor Paprsek - za doprovodu kapely, projekce, světelných efektů a tanečního zpracování písní. Ve čtvrtek se žáčci mohli setkat se známými osobnostmi, které zasedly v odborné porotě: např. Michal Horáček, Zora Jandová, J. Š. Svěrák. Těšíme se na další ročník. 

| 13.11.2016

Pomáháme čtením

Čtení je odpočinkem, zábavou, relaxací, zdrojem informací... Zároveň můžeme čtením také pomáhat. Ptáte se jak? Žáčci 4.A jsou zapojeni do celorepublikového projektu Čtení pomáhá, ve kterém za každou přečtenou knížku a vyplnění příslušného testu získají drobnou finanční částku. Tou poté podpoří nominovaný dobročinný projekt, charitu. Pomáháme tak nejen lidem, ale i zvířatům. Čteme rádi. 

Hlušičková Hana | 12.10.2016

Zahájení soutěže přírodovědný skokan

Od října se mohou žáčci zapojit do soutěže Přírodovědný skokan. Soutěž je zaměřená na poznávání přírody a světa kolem nás. Je určena žáčkům 1. stupně základní školy. Zapojit se může i kdokoli jiný. Během roku bude postupně vyhlášeno 8 tematických kol (každé na jeden měsíc). Více informací naleznete zde nebo na nástěnce. Všem účastníkům přejeme mnoho úspěchů a mnoho zábavného poznávání. 

Hlušičková Hana | 12.10.2016