Aktuální informace

1 | 2 | >>

Zahrádkářská výstava

Žáčci všech tříd 1. stupně se spolupodíleli na Zahrádkářské výstavě, která se konala v památníku K.V. Raise. Různými výtvarnými technikami tvořili ovoce, zeleninu, nechyběly ani motivy podzimu. Výstavu poté všichni během pátečního dopoledne navštívili a mohli se tak těšit ze svých prací. Podívejte se, jak se nám dařilo.

| 24.9.2016

Výběrové řízení na vychovatele (ku) školní družiny

Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad, okres Jičín, vypisuje výběrové řízení na pozici vychovatel (ka) školní družiny. Požadavky : kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Nástup leden 2017, smlouva na dobu neurčitou, platové podmínky dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v aktuálním znění, pracovní doba rozvržena na ranní a dopolední směnu, menší část úvazku tvoří pozice asistenta pedagoga. 

Další informace na telefonním čísle 736681265 (J. Jirásko).

Žádosti se strukturovaným životopisem s přehledem o dosvadní praxi zasílejte elektronicky na adresu : subrova@zslb.cz nejpozději do 10. října 2016.

 

 

 

Jaroslav Jirásko | 21.9.2016

Žákovský parlament zahájil svou činnost

Ve čtvrtek 15.9. proběhlo úvodní setkání žákovského parlamentu. Společně byli přivítáni staří i nově zvolení členové. Novými posilami jsou tito žáči: 4.A -  Jan Chemišinec, Vojtěch Nerad, Magdalena Jezberová, 4.B - Jakub Janák, Tadeáš Šír, 5.B - Lucie Kubánková a z 9.A - Jan Kluz. Všem přejeme mnoho zdaru a věříme, že školní parlament čeká úspěšný rok! Fotografie z úvodního setkání si můžete prohlédnost zde.

|

Naše světové šampiónky

Ve dnech 24. - 27. 8. 2016 se v Praze uskutečnilo mistrovství světa v mažoretkovém sportu. S hořickou skupinou Sultánky se mistrovství světa zúčastnily také naše žákyně Klára Bičišťová, Valerie Kordíková, Nela Kordíková a Anna Kudrnová. Naše děvčata společně s ostatními vybojovala titul World Champion a přivezla si domů zlaté medaile.

K tomuto obrovskému úspěchu přidala ještě Nora Kordíková zlato a stříbro za sólo s hůlkou a za trio v pom-pomech a Valérie Kordíková bronz za sólo v pom-pomech (v seniorské kategorii) a stříbro v sedmičlenné skupině.

Našim medailistkám moc a moc blahopřejeme.  

admin | 16.9.2016

Hodina pohybu navíc

Naše škola byla i v letošním roce zařazena do projektu Hodina pohybu navíc, který se týká žáků školní družiny. Upozorňujeme rodiče, kteří mají zájem o tento projekt, že cvičení se žáky začíná až první týden v říjnu. Přihlašování žáků a další administrativní náležitosti budou realizovány až ke konci září.

Martina Tlapáková | 14.9.2016