Aktuální informace

1 | 2 | >>

Olympiáda pro MŠ

Dne 25. 6. 2015 uspořádali žáci 1. stupně základní školy sportovní olympiádu pro děti z Bělohradské mateřské školy. Děti si vyzkoušely lovení rybek, skákání v pytlích, slalomový běh, vědomostní testík, hod na cíl aj. Jak si dopoledne společně se školáky užívaly si můžete prohlédnout zde.

admin | 10.7.2015

Přípravná třída bude otevřena

Do pátku 26. června se do přípravné třídy přihlásil dostatečný počet žáků, takže přípravná třída BUDE OTEVŘENA. Všem přihlášeným bude zasláno poštou přijetí do přípravné třídy a stručné informace o organizaci vyučování, přes prázdniny se pokusíme svolat pro zákonné zástupce přijatých žáků schůzku.
Poněvadž k naplnění zákonné kapacity zbývá ještě několik volných míst a vzhledem k zájmu od dalších rodičů i z okolních obcí vyhlašuji druhé kolo přijímacího řízení a zároveň upravuji kritéria pro přijetí - datum narození dítěte do 31. 12. 2009 a dítě nemusí patřit spádově pod ZŠ Lázně Bělohrad. Přihlášky přijímáme do 17. července 2015.
Veškeré další informace najdete na našich www stránkách v sekci aktuality (informace z 25.6) nebo volejte přímo na školní mobil 736 681 265. 

Jaroslav Jirásko - ředitel školy | 26.6.2015

Veřejné prezentace závěrečných prací

Ve čtvrtek 25. června se od 16.00 hodin uskutečnily v aule školy veřejné prezentace nejlepších závěrečných prací žáků devátých tříd. Všech devět žáků, kteří postoupili do závěrečné přehlídky, podalo skvělé výkony a všichni sklidili bouřlivý potlesk a obdiv téměř zaplněné auly. Porota ve složení Ing. Pavel Šubr (starosta města), Ing. Jaroslav Jirásko (ředitel školy) a Mgr. Pavel Krause (učitel) vybrala trojici nejvydařenějších prací a odměnila jejich autory. Stali se jimi Jan Čapoun, Jan Hoška a Ludvík Petřivý.

admin | 25.6.2015

Výlet školní družiny

Na 18. června 2015 připravily vychovatelky školní družiny výlet pro všechny děti ze školní družiny. Odpoledne plné turistiky, her a zábavy se všem líbilo a fotografie můžete shlédnout na našem webu.

admin | 25.6.2015

ZŠ Lázně Bělohrad přijme ekonomickou pracovnici (pracovníka)

Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad, okres Jičín, přijme od 1. září 2015 (nebo po dohodě i později) ekonomického pracovníka (pracovnici) na poloviční úvazek (4 hodiny denně). 

Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického zaměření, znalost účetnictví a mzdové agendy, znalost daňových předpisů, dobrá znalost práce na PC, základní přehled v oblasti financování škol, flexibilita, příjemné vystupování vůči dospělým i dětem, praxe není požadována

Další informace a podrobnosti sdělíme na telefonním čísle 736681265 (ředitel školy).

Písemné žádosti zasílejte poštou nebo noste osobně do kanceláře školy (upozorňujeme, že během prázdnin může být kancelář mimo provoz). Žádosti zaslané mailem nebudou zařazeny do výběrového řízení. 

Adresa pro doručení:  

Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad, okres Jičín 

Komenského 95

507 81 Lázně Bělohrad

Obálku nadepište "ekonomický pracovník".

Součástí žádosti musí být strukturovaný životopis, kopie dokladů o vzdělání a eventuelně doklady o předchozí praxi.

Žádosti se přijímají do 31. července 2015 do 14.00 hodin. 

 

Jaroslav Jirásko - ředitel školy | 15.6.2015