Aktuální informace

1 | 2 | >>

Třídní schůzky

Společné setkání učitelů s rodiči a s žáky se koná ve čtvrtek 20. října 2016 od 16.00 hodin (I. stupeň) a od 16.30 (II. stupeň). Schůzky nemají první a šesté třídy.

admin | 16.10.2016

Halloweenské strašení

Zveme všechny malé i velké na další ročník Halloweenského strašení. Dne 25.10.2016 v 18.00 vyrazí ze školního dvora tradiční průvod strašidel, duchů a čarodějnic. Po bělohradských ulicích se průvod postupně vrátí zpět k Fričovu muzeu a škole, kde budou pro děti připraveny nové zajímavé soutěže. Drobné občerstvení poskytne místní pekárna, která bude otevřena i ve večerních hodinách. Přijďte rozsvítit Bělohrad svou lucerničkou a ukázat, že máte pro strach uděláno!

| 12.10.2016

Zpíváme pro radost

Žáčci 2.A a jejich vyučující se rozhodli zpříjemnit den klientům Domova pro seniory. Nacvičili několik písní, které poté 10.10. babičkám s doprovodem kytary zazpívali. Společně pak strávili pár milých chvil. Jako drobnou pozornost dostaly babičky také květinu s malým dárečkem od dětí. Střípky ze setkání jsou k vidění zde. 

| 12.10.2016

Pomáháme čtením

Čtení je odpočinkem, zábavou, relaxací, zdrojem informací... Zároveň můžeme čtením také pomáhat. Ptáte se jak? Žáčci 4.A jsou zapojeni do celorepublikového projektu Čtení pomáhá, ve kterém za každou přečtenou knížku a vyplnění příslušného testu získají drobnou finanční částku. Tou poté podpoří nominovaný dobročinný projekt, charitu. Pomáháme tak nejen lidem, ale i zvířatům. Čteme rádi. 

Hlušičková Hana | 12.10.2016

Zahájení soutěže přírodovědný skokan

Od října se mohou žáčci zapojit do soutěže Přírodovědný skokan. Soutěž je zaměřená na poznávání přírody a světa kolem nás. Je určena žáčkům 1. stupně základní školy. Zapojit se může i kdokoli jiný. Během roku bude postupně vyhlášeno 8 tematických kol (každé na jeden měsíc). Více informací naleznete zde nebo na nástěnce. Všem účastníkům přejeme mnoho úspěchů a mnoho zábavného poznávání. 

Hlušičková Hana | 12.10.2016