Aktuální informace

<< 1 | 2 |

Bělohrad je plný slavíčků

Další ročník Bělohradského slavíčka je za námi. Ani letos neměla porota jednoduchý úkol. Vybrat zpěváky do Novopackého slavíčka bylo mezi vyrovnanými výkony obtížné. Z kategorie 1. a 2. třídy nakonec postupují Lenka Kopysova, Adam Peca (oba 1.B) a Tereza Matoušová (2.B). Kategorii 3.-5. tříd budou reprezentovat Anna Fejfarová (3.A), Ema Kněžourková (5.A) a Jana Obešlová (5.B). Za 6. třídy postupuje Tereza Vágenknechtová (6.A). Děkujeme všem slavíčkům za účast a věříme, že si spolu za rok opět zazpíváme!

 

| 3.3.2019

Jen růžová to může být... aneb Valentýn 2019

Ani v letošním školním roce nevynechali Křečci LB oslavu dne sv. Valentýna. Tradiční roznos valentýnek tentokrát zpestřila soutěž O nejoriginálněji valentýnsky vyzdobenou třídu. Do soutěže se zapojili žáci, učitelé i asistenti.  Zdobilo se během vyučování, o přestávkách, někteří zdokonalovali výzdobu  i  v pozdních odpoledních hodinách. Rozhodování nebylo jednoduché. Na 1. stupni se na předních příčkách umístila 4.B, 5.B a 3.A. Na 2. stupni gratulujeme 6.A, 6.B a 8.B. 

|

EDISON

V týdnu od 11. do 15. února navštíví naši školu 6 studentů z cizích zemí v rámci projektu EDISON. Žáci se v těchto dnech jejich prostřednictvím seznámí se životem v Indonésii, Kyrgyzstánu, Jordánsku, Brazílii, Ukrajině a Mongolsku. Týden s EDISONEM je inspirativní nejen co se týká poznání cizích zemí, ale také v oblasti rozvoje anglických komunikačních dovedností. 

admin | 12.2.2019

Únor v režii Křečků

Naši parlamenťáci nelení. Od února si pro své spolužáky připravují zajímavé akce. První z nich jsou přestávkové turnaje - piškvorkový pro 1. stupeň a turnaj ve stolním tenisu pro 2. stupeň. Tradičně oslavíme také den sv. Valentýna, letos se soutěží O nejoriginálnější valentýnskou výzdobu ve třídě. Nebude chybět ani projekt Učíme se, ve kterém si žáci ve spolupráci s učiteli připravují vyučovací hodinu dle své volby, vyučují spolužáky a získavají tak jedinečnou zkušenost. Máme se na co těšit!

 

| 4.2.2019


Co nás čeká?

ObrázekNázevDatum (od-do)Popis
Projekt Veselé zoubky 7.3.2019 1.B
Matematické odpoledne pro rodiče 7.3.2019 2.A
Příprava velikonoční výstavy 1. stupeň