Drobečková navigace

Úvod > Škola > Novinky > Lidožravý vlk ve škole

Lidožravý vlk ve škole



21.5. se ve škole objevila nebezpečná šelma - hladový vlk, kterému nejvíce chutnají nemocné babičky a holčičky s červenou čepičkou. Jak už jistě tušíte, dětem nehrozilo žádné nebezpečí. Naopak, čekal na ně milý zážitek - zpívané pohádkové představení v podání lišáků ze 3.B. Ti se během hudební výchovy snažili nacvičit jednu z nejznámějších světových pohádek a dnes našli i odvahu předstoupit před své mladší spolužáky. Stejně tak jako v pohádce, mělo i jejich vystoupení šťastný konec. Vše dobře dopadlo a ještě teď si užívají krásný pocit z dlouhého potlesku!