Blíží se nám konec školního roku a s ním přichází i jeho oblíbená část - školní výlety. Třídy 1.B, 3.B, 4.A a 4.B si jej tentokrát užili v historickém duchu - na hradu Kost. Kromě poutavé prohlídky památky měli možnost zhlédnout šermířské divadelní představení, besedu s dravci s možností pohladit si výra na bříšku a obtěžkat sokola. Na závěr vyzkoušeli střelbu z luku, vrh sekerou a přetahování lanem. Velkou radost z nás měli také v obchodu se suvenýry, kde mnozí prokázali svou schopnost utratit i poslední korunu, která jim ještě zbývala. Výletování je zkrátka prima!
Komenského 95, Lázně Bělohrad 507 81