Drobečková navigace

Úvod > Škola > Novinky > Novopacký slavíček 2024

Novopacký slavíček 2024Datum konání:
10.4.2024

Ve středu 10. dubna se konal další ročník pěvecké soutěže Novopacký slavíček. Soutěže se zúčastnili žáci napříč všemi ročníky. V 7:10 ráno jsme odjeli vlakem směrem do Nové Paky. Pro mnohé děti byla samotná cesta vlakem nezapomenutelným zážitkem. Po příjezdu nás čekala opět registrace v budově gymnázia a SOŠPg. V 8:30 ráno se konalo tradiční zahájení v aule školy, během kterého si žáci mohli vyslechnout vystoupení studentů, kteří jsou součástí školního sboru. Následovalo oficiální zahájení soutěže ve všech kategoriích. Každý účastník měl možnost poslechnout si své "konkurenty" a zároveň podpořit a fandit ostatním zpěvákům z naší školy. Z osmi zúčastněných žáků jsme dosáhli čtyř umístění, což je pro naši školu významný úspěch. Druhá místa v kategorii 1.-2.  třída obsadili Kuba Novák a Tobiáš Marek. Eliška Kuželová získala první místo v kategorii 3.-5. třída a třetí místo si odnesla Anna Fejfarová z 8.A. Soutěž představovala pro děti velký zážitek a cennou zkušenost, ze které odcházely s radostí a novými dojmy ze zpěvu.

 

slavicek2024 (1).jpg slavicek2024 (2).jpg slavicek2024 (4).jpg slavicek2024 (3).jpg slavicek2024 (5).jpg